1990, olej na sololite, 35x35 cm, značené vpravo dole „Galvánek 90“
2009, olej na sololite, 100x69,5 cm, značené vstrede dole „Šabo 09“
1996, kombinovaná technika na lepenke, 50x35 cm, značené vľavo dole „Ivan Pavle 96“
kombinovaná technika na papieri, 52x39 cm, neznačené
1984, litografia na papieri (2. nátlačok z nákladu 12), 24x19 cm, značené vpravo dole ,,Ingrid Zámečníková 1984“
2009, olej na plátne, 150x55,5 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2009“
2007, olej na plátne, 70x70 cm, značené vpravo dole „Stankovič 07“
2017-18, akryl, medená fólia na plátne, 70x50 cm, značené vstrede dole „J. Piačková 2017“
2015, olej, akryl na plátne, 120x100 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 2015“
1996, olej na plátne, 45x45 cm, značené vstrede dole „Fero Lipták 1996“
1996, olej na plátne, 70,5x60 cm, značené vstrede dole „Fero Lipták 1996“
2010, kombinovaná technika na papieri, 64x76 cm, značené vstrede dole „Anna Gajová 2010“
2014, kresba perom tušom, pastelom na papieri, 75x63 cm, značené vpravo dole „G. 2014“
2014, kresba ceruzou, perom tušom na papieri, 78x55 cm, značené vľavo dole „Gajová“
2001, akryl na plátne, 95x80 cm, značené na zadnej strane „M. Czinege“